Teknoloji

Apple’ın AR/VR Başlığı Oculus VR’nin Kurucusundan Övgüler

ABD merkezli teknoloji devi Apple, uzun süredir ortalıkta dolaşıyordu. sanal ve artırılmış gerçeklik Üzerinde çalıştığınızı biliyoruz. Aslında, artık ufukta buna bağlı bir ekipman belirdi. haziranda yapılacak WWDC 2023, büyük ihtimalle şirketin ilk karma gerçeklik gözlüğüne odaklanacak.

Apple’ın yeni ürününün neler sunabileceği konusunda net bir şey söylememiz mümkün değil. Ancak sanal ve artırılmış gerçeklik segmentinin en tanınmış şirketlerinden biri olan Oculus’un kurucusu Palmer Şanslı ‘ bu iş hakkında bir görüşü var. Twitter üzerinden açıklama yapan Luckey, yaklaşan ekipmanın çok sorunsuz olduğunu söyledi. Buradan, Palmer Lucky’nin Apple’ın karma gerçeklik gözlüğü Tecrübelisonuca varıyoruz.

Çok yeterli olsa da, herkes ona ulaşamayacak!

Oculus’un kurucusu Palmer Lucky’nin yaptığı açıklamanın son derece yüzeysel olduğunu söylemek gerekiyor. Öyle ki Lucky konu hakkında herhangi bir detay vermedi. Tek söylediği şuydu: ” Apple’ın karma gerçeklik gözlüğü Çok güzel.“Oldu.

Palmer Lucky’nin Twitter’daki açıklaması:

Apple’ın karma gerçeklik gözlükleri çok iyinin ötesine geçiyor. Mükemmel“Olsa bile her dileyen bu gözlüğe ulaşamayacak. Çünkü beklentiler, işin bedeli yaklaşık 3.000 $ nasıl olacak. Bu rakam, Apple’ın bugüne kadar piyasaya sürdüğü en değerli ürünlerden birinin karma gerçeklik gözlüğü olacağını ortaya koyuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu