Haber

Gençlere ikinci müjde… Gaziantep’ten bisikletler

GAZİANTEP (İGFA)-Başkan Şahin, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle 18-25 yaş arası gençlere daha sağlıklı bir yaşam sürmeleri ve Gaziantep’te yapılan bisiklet yollarını kullanabilmeleri için bisiklet hediye edileceğini açıkladı. .

Sadece 18-25 yaş arası gençler ve daha önce bisiklet almamış kişiler başvurabilir. Başvurular https://kadindostu.gaziantep.bel.tr/genc-basvuru/bi Perakende?id=2&tc= adresinden yapılacaktır.

ŞAHİN: YEŞİL EKONOMİ, GENÇ DOSTU ŞEHİR ŞAMPİYON ŞEHİR DEdiğimiz BİSİKLETİ DAHA FAZLA KULLANABİLİRİZ

Bisiklet efsanesiyle ilgili yaptığı açıklamada Gaziantep’in her yerine bisiklet yollarının yapıldığını belirten Şahin, “Gençlerimizin bu bisiklet yolunda bisiklete binmelerini istiyoruz. Yeşil ekonomi, genç dostu şehir, şampiyon şehir dediğimiz bisikleti daha çok kullanalım. Aldığımız kararla bu kentte 18-25 yaş arası tüm gençlerimize bisiklet göndereceğiz. Bisikleti gönderirken günde 500 bisiklet yapabiliyoruz. Bisikletlerimizi gelir gelmez adreslerinize göndereceğiz ve bu bisikletin ve bu bisiklet yollarının sizleri huzura, başarıya, umuda ve mutluluğa götürmesini istiyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu